Aktualności

Pomóż poszkodowanym rodzinom z KWK Pniówek i Zofiówka

Podziękowania za wsparcie od Jastrzębskiego Węgla – Mistrza Polski

W sezonie 2020/2021 po 17 latach przerwy Jastrzębski Węgiel po raz drugi w historii Klubu został mistrzem Polski. Wywalczone złoto w PlusLidze to w sumie 13. medal mistrzostw Polski w klubowej kolekcji.

Na przestrzeni lat w drużynie Jastrzębskiego Węgla występowało wielu reprezentantów Polski, medalistów mistrzostw świata, olimpijczyków oraz medalistów olimpijskich. Jastrzębski Węgiel wychował wielu znakomitych siatkarzy. W Klubie grało wiele gwiazd światowej siatkówki, takich jak: Plamen Konstantinow, Guillaume Samica, Paweł Abramow, Michał Łasko, Michał Kubiak, Zbigniew Bartman, Michal Masny, mistrz olimpijski z Pekinu, Amerykanin Scott Touzinsky, dwukrotny mistrz świata Dawid Konarski. Drużynę prowadzili znakomici trenerzy, którzy odnosili sukcesy także w innych zespołach. W sezonie 2021/22 w zespole grają mistrzowie olimpijscy z Tokio w barwach Francji: Benjamin Toniutti oraz Stephen Boyer. Jastrzębski Węgiel mocno inwestuje w młodzież. Od sezonu 2012/2013 Klub z powodzeniem realizuje projekt młodzieżowej siatkówki pod nazwą Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla. W ciągu dziewięciu lat działalności młodzi adepci Akademii wywalczyli na szczeblu wojewódzkim i krajowym 50 medali! Nadrzędnym celem Akademii jest jednak wyszkolenie przyszłych reprezentantów Polski i medalistów olimpijskich.

Spółka JSW Ochrona Sp. z o.o. jest dumna z sukcesu, który osiągnął Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel i cieszy się , że miała w tym swój mały udział, poprzez chronienie tego, co najlepsze.

Życzymy owocnego kolejnego sezonu i dalszych sukcesów!!!

Projekt Przemysłowej Akademii Rozwoju w ramach działania 2.15 – branża ochrony i bezpieczeństwa osób i mienia (BPO)

JSW Ochrona Sp. z o.o. zawiadamia o projekcie Przemysłowej Akademii Rozwoju w ramach działania 2.15 – branża ochrony i bezpieczeństwa osób i mienia (BPO)

Przemysłowa Akademia Rozwoju Sp. z o.o. w partnerstwie z JSW Szkolenie i Górnictwo Sp. z o.o. bierze udział w realizacji projektu „Przygotowanie rozwiązań w zakresie angażowania pracodawców w organizację praktycznej nauki zawodów z branży ochrony i bezpieczeństwa osób i mienia (BPO)” w ramach działania 2.15 Kształcenie i szkolenie zawodowe dostosowane do potrzeb zmieniającej się gospodarki. Celem głównym projektu jest przygotowanie rozwiązań w zakresie zaangażowania pracodawców w organizację praktycznej nauki zawodu, między innymi technika ochrony fizycznej i mienia. Cel pośredni projektu to m. in. opracowanie modelowego programu realizacji praktycznej nauki zawodu.

W ramach realizacji Zadanie 4 - Organizacja i przeprowadzenie staży uczniowskich projektu organizowane będą staże dla uczestników. Wszystkie osoby, które przystąpią do nauki na kierunku Technik ochrony osób i mienia będą miały możliwość odbycia płatnego stażu.

 
Dalsze informacje możliwe do uzyskania pod nr tel. +48 574 831 777 lub na stronie https://przemyslowa-akademia.pl/bpo-wstep/

Barbórkowa akcja oddawania krwi i osocza w dniach 27-28.11.2020 r.

Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu oraz Miejskim Klubem Honorowych Dawców Krwi przy Oddziale PCK w Jastrzębiu-Zdroju organizuje Barbórkową akcję oddawania krwi i osocza w dniach 27-28.11.2020 r.

Zachęcamy zarówno do czynnego udziału pracowników Spółek Grupy Kapitałowej JSW S.A. oraz do rozpowszechniania informacji o akcji oddawania krwi i osocza.

 

40-lecie Porozumień Jastrzębskich

40-lecie Porozumień Jastrzębskich

 

Zarówno Pracownicy jak i Zarząd Spółki JSW Ochrona Sp. z o. o. biorą czynny udział w akcji społeczno-edukacyjnej upamiętniającej 40 - tą rocznicę Porozumień Jastrzębskich.

W ten prosty sposób manifestujemy Nasz lokalny patriotyzm oraz okazujemy wdzięczność tym bezimiennym bohaterom, którzy 40 lat temu z odwagą sięgnęli po wolność, z której my teraz możemy korzystać.

 

Pamiętamy o górnikach, którzy walczyli za naszą wolność!

Regulamin użytkowania samochodów służbowych w Spółce JSW Ochrona 1/2020

Publikacja "Jastrzębskiego Węgla" Lipiec nr 7/2019

Publikacja "Gazeta Prawna" 11 lipca 2019